RÁDIO

rádio tu je

však jak se zdá

tak nehraje

čímž nabízí se polemika

jaká je v tom politika

k čemu rádio tu je

když ho nikdo nezapne?

máme ho tu na divení

k tomu nic víc třeba není

nebudem se divit přeci

jaké někdo vede kecy

Žádné komentáře:

Okomentovat