Jsem

jsem jenom částečkou tohoto marnotratného světa

jsem jenom jiskřičkou zapadlou v bahně

snažím se pochopit co otáčí světem

snažím se uvidět nemaje světel

tápaje nekonečnou tmou

padaje bezednou studnou

až na dno

jsem jenom částečkou tohoto marnotratného světa

jsem jenom jiskřičkou zapadlou v bahně

už chápu,že nahoru jde to ztěžka

už chápu,že dole jsi hned

až dole

Žádné komentáře:

Okomentovat