jsem jenom jiskřičkou zapadlou v bahně
snažím se pochopit co otáčí světem
snažím se uvidět nemaje světel
tápaje nekonečnou tmou
padaje bezednou studnou
až na dno
jsem jenom částečkou tohoto marnotratného světa
jsem jenom jiskřičkou zapadlou v bahně
už chápu,že nahoru jde to ztěžka
už chápu,že dole jsi hned
až dole

Žádné komentáře:
Okomentovat