Krizová

kdysi se mi zdálo

že jsi rostla málo

do krásy

byl jsem asi slepý

teď je pozdě čehý

říkat si

hodím si korunou

zda půjdu za jinou

nebo ne

tak si jen povídám

začínat odznova

nepůjde

namalujem tlustou čáru

v půli života

nebo prásknem do kočáru

nikde jistota

poběžíme s bílou hůlkou

spletí všedních dnů

nebo nad tím mávnem rukou

konec věčných snů

začít život od začátku

to se lehce řekne

nekoukat moc po pozlátku

jenž se stejně lekne...

...a zmizí

Žádné komentáře:

Okomentovat