OPTIMISTICKÁ

Ráno vstávám s úsměvem

I když bolí záda

Beru život s humorem

Nikdy nenadávám

Kdo mi tohle uvěří

Je naivní trouba

Abych na to zapomněl

zpiju se jak houba

Až se zítra proberu

A bude mi blbě

Přečtu co jsem načmáral

Už po prvním pivě

Možná že se usměju

Nebo ťuknu do čela

Kdo nikdy nic nezkazil

Ten nikdy nic nedělá

Žádné komentáře:

Okomentovat