MINDRÁKY

někdy koukám posmutněle

od pondělka do neděle

jindy se zas dlouze usmívám

život běží zarputile

zdá se mi že nahodile

zatím ale nějak přežívám

kdo se na mě dívá mile

před tím raděj zdrhám čile

potom z toho špatný pocit mám

až zas jednou přijde chvíle

kdy se už už dotknu cíle

řeknu si že dál už nehledám

občas jen tak z vlastní píle

zkouším protřít svoje brýle

pak se přes ně raděj nedívám

moh bych spatřit nepřítele

an šklebí se mi potměšile

a to není to na co čekám

---------------------------

kdo mě zná ten dobře ví, že

občas tíhou vlastní tíže

do mindráků snadno upadám

Žádné komentáře:

Okomentovat