POD PSA

Někdy se necítím

zrovna se neusmívám

někde mě zabolí

anebo jinde píchá

nikde žádná perspektiva

pak se moc nesměju

to se tak někdy stává

člověka například rozbolí záda

a i když hlasitě nenadává

kleje si potichu

pod fousy

všechno to hrozivě důležité

zdá se najednou k smíchu

a do smíchu není

tak jaképak s tím pořízení

ono to přejde

snad

až bolest ustane

nálada vylepší se

pak budu veselit se

a nemoc každičkou

legrácky vyženou

Žádné komentáře:

Okomentovat