zrovna se neusmívám
někde mě zabolí
anebo jinde píchá
nikde žádná perspektiva
pak se moc nesměju
to se tak někdy stává
člověka například rozbolí záda
a i když hlasitě nenadává
kleje si potichu
pod fousy
všechno to hrozivě důležité
zdá se najednou k smíchu
a do smíchu není
tak jaképak s tím pořízení
ono to přejde
snad
až bolest ustane
nálada vylepší se
pak budu veselit se
a nemoc každičkou
legrácky vyženou

Žádné komentáře:
Okomentovat